Cilin artist do e largonte nga estrada? Genc Salihu jep përgjigjen

By

I talentuar dhe i famshëm për njohuritë e tij të hatashme rreth muzikës. Madje, ai ka qenë një kohë edhe njëri nga katër anëtarët e jurisë së spektaklit “The Voice of Albania”.

Javën që lamë pas, për herë të parë këngëtari e muzikanti ka dhënë intervistën e famshme “60 sekondëshe” për Prive.

Genc Salihu u pyet se kë do e largonte nga estrada shqiptare?

“Po të më pyesje para disa vitesh, do të të bëja një listë por tani po më pëlqen ky komercializëm”, ka thënë Salihu, duke mos dhënë asnjë emër të kolegëve të tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm