ÇILI PA MAKEUP!

By

Luksin e jetës që jetojnë shpeshherë artistet tona me apo “padashje” arrijnë ta shfaqin në publik nëpërmjet rrjeteve sociale. Ndonjëherë të kuruar deri në detaje sa të kënaqin syrin, e ndonjëherë pa pikë makeup-I, ato arrijnë të jenë në qendër të vëmendjes me bukurinë dhe freskinë natyrale të lëkurës që kanë. Po, një Çiljetë pa makeup si ju duket? Fjalën e fundit thuajeni ju!./Prive.al/.

CIL.

Artikuj të ngjashëm