Cili ministër në Qeverinë shqiptare ‘ia lypi’ Valerit ?!

By

Xhesika Ndoj, një këngëtare që po përpiqet të kap suksesit në estradën shqiptare, disa ditë më parë lëshoi një deklaratë në të cilën pa përmendur emra, tha se deputetë të parlamentit i kanë ofruar para për një natë së bashku.

Duket se ky veprim i saj nuk është pëlqyer nga modeli Valer Kolnikaj i cili njihet si person që gjërat i thotë troç.

Ai ka reaguar ndaj kësaj deklarate duke e rrokur idenë e kapacitetit vokal të këngëtares të cilin e shpërfaq si të dobët.

Por ajo që ra në sy ishte edhe një segment i shkurtër në status ku Valeri shprehet: “ne na kanë ofruar nga ministria e më lartë dhe nuk e bëjmë tellall e nuk e themi”.

Hm, kush mund ta t’ia ketë ‘lypur’ Valerit ?! /Prive.al/

Foto: Lapsi.al

Artikuj të ngjashëm