Cili mashkull i famshëm i veshë rrobat e të dashurës së tij?

By

Këngëtari i One Direction, Liam Payne, së fundi ishte mysafir në emisionin e mëngjesit të Radio 1 ku tregoi se shpesh herë i vesh rrobat e Cheryl – të dashurës së tij.

“Unë marrë ndonjëherë nga veshjet e saj”, tha Liam.

“Por edhe ajo bën të njëjtën gjë. Kur jam në shtëpi dhe kam të veshur diçka që asaj i pëlqen, të nesërmen nuk e gjej më. I ndajmë shpesh herë gjërat bashkë, madje kemi edhe foto me rrobat të njëri-tjetrit”.

Ndërkohë, Cheryl kohëve të fundit foli rreth thashethemeve se Liam e tradhtoi, dhe mohoi të gjitha akuzat drejt ti me anë të një posti në rrjete sociale./Prive.al

Image result for liam and cheryl

Artikuj të ngjashëm