Cili këngëtar i njohur ka kushëririn në garë për zërin më të mirë shqiptar?!

By

Edicioni i gjashtë i ‘The Voice of Albania’ po vjen drejt fundit dhe me afrimin e finales, mobilizmi në rrjete sociale vetëm sa po shkon duke u intensfikuar.

Familjarë, miq e madje edhe fansa të sapokrijuar të artistëve në garë po bëjnë maksimumin për të lobuar në votim.

E duket se një prej artistëve në garë ka një përparësi të vogël në këtë garë shkaku i kushëririt të tij që po e promovon jo pak në rrjete sociale.

Fjala është për Lis Asllanajn nga skuadra e Rona Nishliut që është kushëriri i Robert Berishës.

Ky i fundit, pas performancës së mbrëmshme e ka komplimentuar Asllanajn i cili pati fat duke u kualifikuar për mbrëmjen e rradhës. /Prive.al/

Bravo Lisi ? #mycousin #thevoice #albania @nare.b.a.umbra @lis.asllanaj

A post shared by -Renee-Nora-Robert- (@_robertberisha_78) on

Artikuj të ngjashëm