Cili i pastron enët më shpesh, Teuta apo Adonisi? (VIDEO)

By

Ndërsa i gjithë populli shqiptar është në karantinë, ajo që duhet të bëjmë është t’i ndihmojnë njëri-tjetrit derisa jemi në shtëpi.

A funksionon kjo në shtëpinë e Teuta Krasniqit dhe Adonisit, burrit të saj?

Në Prive tok me çiftin e njohur, mund të kuptoni shumë gjëra për ta, në mesin e tyre edhe kush I pastron enët e shtëpisë.

Më poshtë i gjeni shumë përgjigje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm