Cili i famshëm ka flirtuar me Ana Kaurin?

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte Ana Kauri.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” u përgjigj në pyetjet pikante të intervistës “60 sekonda”.

Një nga pyetjet ishte: “Cili i famshëm ka flirtuar me ty?”.

Ana buzëqeshi dhe u përgjigj duke thënë, “I prishim shumë punë”.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm