Cili është statusi aktual i Mimoza Shkodrës?

By

 

Këngëtarja Mimoza Shkodra, mbase shumë e dashur për publikun për këngët dhe projektet e saj, por ajo sikur është mjaft e rezervuar sa i përket rrjeteve sociale dhe jo vetëm.

Të jetuarit jashtë Kosovës dhe aktivitetet e mëdha të saj kanë bërë që ajo të mos jetë edhe aq shumë e dhënë pas teknologjisë dhe rrjedhimisht rrjeteve sociale.

Në një intervistë në emisionin Oktapod të Turjan Hyska ajo tregon këtë anë të saj dhe shumë të tjera.

“Nuk jam e dashuruar, jam single dhe në momentin që do ketë diqka në këtë drejtim mezi pres ta tregoj” shprehet Mimoza gjatë intervistes.

Ndryshe, ajo ka vite që është në skenë dhe punën e saj e ka të bashkërenduar me menaxherin e saj që njëherit është edhe i vëllai.

E pyetur nëse të qenurit e vëllait afër po e pengon atë në procesin e zgjedhjes së dashurisë ajo shprehet që edhe i vëllai mbase do gëzohej në momentin që Mimoza të vendosë. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm