Cili është momenti më i keq i përjetuar nga Ermal Fejzullahu?!

By

Ermal Fejzullahu sonte iu përgjigj pyetjeve në rubrikën ‘Kutia’ të emisionit NIN në Klan Kosova.

Ai tregoi se çka do bënte po të kthehej në kohë, si kush do donte të ishte e cili paraqet momentin më të keq.

Mes tjerahs, këngëtari iu përgjigj edhe pyetjeve provokative të Libertës në lidhje me dilemat e tradhëtisë dhe shfrytëzimin eventual të famës për avantazhe seksuale.

Përgjigjet i gjeni të detajuara në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm