Cili është mesazhi i Agnesa Vuthajt për sot?!

By

Agnesa Vuthaj është bërë një emër mjaft i dashur për të gjithë për shkak të pozitivitetit që reflekton.

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë të qeshur dhe të ëmbël. Ajo vazhdimisht është e pranishme në rrjete sociale duke ndarë me fansat momente nga jeta.

E këtë mëngjes bukuroshja ka postuar një fotografi në profilin e saj të instagramit ku duket shumë e qeshur dhe mahnitëse. Ajo përmes kësaj fotografie ka përcjellë një mesazh tek të gjithë ata që e shikojnë “Qesh më shumë, shqetësohu më pak”./prive.al/

agnesainsta

Artikuj të ngjashëm