Cili është mëkati më i madh i Danit? (VIDEO)

By

Pyetjeve më provokative të emisionit Prive, këtë herë iu përgjigj Ramadan Krasniqi – Dani.

Këngëtari nga Peja, shumë i dashur për publikun shqiptar, rrëfeu shumë gjëra interesante për veten, në mesin e tyre edhe fobinë që ka.

Ai poashtu tregoi kur do të ndodhë një koncert recital i tij dhe cili është mëkati i tij më i madh.

Këto por jo vetëm, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm