Cili është gabimi më i madh që bëri ish-Miss Kosova? (VIDEO)

By

Ish-Miss Kosova ishte protagonistja e intervistës 60 sekonda të Prive, të shtunën që kaloi.

Besa Gashi tregoi cila është mania dhe fobia e saj, a ka menduar ta braktiksë Kosovën dhe cili është gabimi më i madh i saj.

Përveç këtyre, Besa zbuloi edhe disa gjëra të tjera rreth vetes.

Kujtojmë që Besa është e martuar me Albert Krasniqin (menaxheri i Skivit) me të cilin ka edhe një vajzë.

Përgjigjet i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm