Cili është dueti i ri i Ardianit?! (Video)

By

‘A po don me’ është projekti më i ri i Ardian Bujupit. E veçantë e saj është që është hera e parë që ai sjell klip me këngë në gjuhën shqipe.

Ky projekt është shumë veror dhe ka mbetur në mendjet e shumë prej adhuruesve të tij. Madje në një ndër to shihet edhe një fëmijë duke e kënduar ‘A po don me’.

Bujupi ka shpërndarë videon e fëmijës me mbishkrimin ‘dueti im  i ri’./Prive.al

https://instagram.com/p/5ReG3XlQBc

Artikuj të ngjashëm