Cili do jetë bashkëpunimi i radhës në estradën tonë?

By

Së shpejti listave me këngët tuaja të preferuara, do i shtohet edhe një bashkëpunim mes Fifit dhe Bardhit.

Materiali në videon e mëposhtme ja u sjellë të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm