Cilat janë planet e Ermalit pas duetit me Butrintin? (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri ri-sollën këngën “Për një dashuri”.

Të dy artistët u bënë bashkë për të punuar në këtë këngë e cila shumë vjet më parë u këndua vetëm nga Ermali.

Projekti arriti miliona klikime për pak ditë dhe u bë hit në pak orë.

Por, cilat janë planet e Ermalit pas këtij bashkëpunimi?

Për këtë dhe shumë të tjera tregon vet këngëtari në një intervistë dhënë për Prive e të cilën ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm