Cilat janë dy tatuazhet e reja të Liberta Spahiut?

By

“Liberte Vlog” u rikthye me një episod të ri.

Këtë herë Liberta nuk ishte vetëm por sërish me Dinin.

Dy miq të mirë që shoqërojnë njëri-tjetrin për të bërë tatuazhe të reja, me momente shumë komike.

Madje Dini na zbulon edhe diçka që me shumë gjasë nuk e keni ditur, dhe ka të bëjë me përditshmërinë tuaj, sa herë pini kafe!

Rikthehemi të Liberta, materiali i mëposhtëm, ju prezanton dy tatuazhet më të reja të moderatores.

Mos e humbsni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm