Cilat janë arsyet që quan në ndarjen e Camila Cabello dhe Shawn Mendes?

By

Camila Cabello ndau detaje të reja rreth asaj që çoi në ndarjen e saj dhe Shawn Mendes.

Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë prova më e mirë që ju mund të ndaheni, të mbeteni miq dhe madje të flisni edhe pse lidhja përfundoi.

Këngëtarja zbuloi se çfarë e qoi në ndarjen e saj dhe të vokalistit kanadez vitin e kaluar gjatë një bisede me Zane Lowe të “Apple Music 1” më 3 mars. Ndërsa iu referua albumit të saj të ardhshëm Familia, Camila tha: “Ato vite që ne ishim takuar edhe kur isha duke shkruar këtë album dhe madje edhe tani, mendoj se fokusi im është me të vërtetë tek “Si mund të jem një person i plotë?”

Ndërsa çifti u rrit, prioritetet e tyre filluan të ndryshojnë, kujton ylli i popit. “Dhe ndihem sikur ishte kështu për ne të dy,” vazhdoi ajo. “Për shkak se ne të dy filluam shumë të rinj, është sikur po mësojmë me të vërtetë se si të jemi të rritur të shëndetshëm. Dhe kjo ndonjëherë do të thotë të mos kesh fokusin numër një në jetë karrierën tënde”.

Dyshja i dhanë fund lidhjes dy vjeçare nëntorin e kaluar, duke u zotuar se do të “vazhdojnë të jenë miqtë më të mirë” në një deklaratë të përbashkët në Instagram.

Pavarësisht se Camila u shfaq për të adresuar ndarjen në këngën e saj “Bam Bam” (me Ed Sheeran), këngëtarja tha se nuk ka ndjenja të vështira mes saj dhe ish-it.

“Unë e dua Shawn,” i tha ajo Zane. “Dhe ndihem sikur nuk ka fjalë për fjalë asgjë tjetër përveç dashurisë për të. Dhe kjo këngë është më së shumti si “Mirë, si mund të bëj një këngë që tregon ciklet e dashurisë, jetës dhe u jep njerëzve…” “Çfarëdo që të jetë ajo, kjo po ndodh në jetën tuaj… shpresojmë se kjo mund t’ju bëjë të jeni si: “Kështu është tani, por gjërat gjithmonë marrin kthesa të çmendura”.

Artikuj të ngjashëm