Cilat fytyra publike po marrin pjesë në dasmën e Besartit dhe Ilirjanës ?! (FOTO)

By

Këngëtari Besart Halimi dhe Ilirjana Podrimaj sonte po kuroëzojnë dashurinë në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Një histori dashurie e nisur në videoklipin ‘Natës nuk i dihet’ vite më parë sonte po merr vulën përkrah qindra familjarëve dhe miqve.

Të pranishëm janë edhe shumë kolegë të Besartit që kanë vendosur të mos mungojnë në këtë ditë të rëndësishme për Besartin.

Mësohet se Blero dhe Afrona, Neki Emra dhe Zana Zhaveli, Mihrija dhe Naimi, Genc Prelvukaj përkrah emrave të tjerë të Blackfish Entertainment janë vetëm disa prej emrave të cilët po festojnë.

Atmosfera festive nën tingujt e muzikës shqipe po vazhdon edhe në këto momente. /PRIVE.AL/

13275373_10201563746051321_1953912820_o

 

Artikuj të ngjashëm