Cila pjesë e ‘Numrin e ri’ paraqet diçka nga jeta private e Dhuratës ?!

By

Në çdo hap të karrierës së saj ajo po njeh vetëm suksese.

Këtë ‘të mbarë’ që po i përshkon karrierën Dhurata Dora e vulosi sërish me projektin ‘Numrin e ri’ që u shndërrua në një hit absolut të 2016-tës.

Por, paralelisht me dëgjueshmërinë, ky projekt u përfol shumë edhe për ndonjë dedikim të mundshëm dhe reflektim nga jeta private e këngëtares.

Për Prive, Dhurata tregoi se nga jeta private ka diçka të vërtetë por ky paraqet një detaj tejet të vogël.

Se cili është ai e kuptoni në videon e mëposhtme. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm