Cila kunatë është më e mira për Leartën? (VIDEO)

By

Learta Jakupi ishte pjesë e rubrikës “Kutia e pyetjeve” në emisionin Prive, këtë të shtunë që sapo ka kaluar.

Reja e Shyhrete Behlulit, tregoi shumë gjëra interesante përmes minutave të rezervuar për të.

Si u njoftua me burrin e saj, cili është më xheloz, cila kunatë është më mirë dhe të tjera.

Këto përgjigje dhe më shumë i gjeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm