Cila kolege po e duartroket Norën ?!

By

Rikthimi i Nora Istrefit në muzikë është bërë në mënyrën më të mundshme me ‘Sa t’kom dasht’.

Kënga e vulosi epitetin e hitit në pak minuta nga publikimi teksa milioni i parë i shikimeve në Youtube erdhi për disa ditë.

Shumëkush mund të ketë ndjerë konkurencën nga ky sukses i Norës por ka edhe kolege që pa ndonjë kompleks e komplimentojnë Norën për punën e bërë.

Njëra ndër to është Yllka Kuqi e cila përmes një postimi në Facebook ka shprehur pëlqyeshmërinë e saj për hitin e ri të Norës.

‘Shumë nice Nora’ – ishte diçitura e Yllkës shoqëruar me figura të zemrave dhe duatrokitjeve. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm