Cila femër është ‘milionerk’ sipas Onatit? (VIDEO)

By

“Milionerk” quhet kënga e tij e fundit.

Por, cila femër është e tillë sipas Onatit?

Reperi i njohur, pjesë e grupit Babastars, ia qiti pikën këtë të shtunë në Prive, duke zbuluar disa gjëra rreth vetes.

Ai tha se bashkëpunimi ideal është me Ghetto Geasy dhe Majk, çfarë është Babastars dhe kur do të vijë një album nga ai.

Të gjitha këto dhe më shumë, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm