Cila është oferta më e çmendur që i është bërë Sheilës për karrierë? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që ka kaluar, iu përgjigj Sheila Haxhiraj.

Këngëtarja me një zë fantastik, zbuloi disa gjëra përmes 60 sekondave dhe në mesin e tyre tregoi edhe çfarë oferte i është bërë për karrierë.

Përpo kësaj, ajo tregoi për çfarë është penduar, a është e dashuruar dhe a i shkon mendja ta braktisë Shqipërinë.

Këto dhe përgjigje të tjera i mësoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm