Çifti simpatik: Ermal dhe Ariana Fejzullahu po shkëlqejnë në këtë imazh

By

Me ca kilogramë më pak, i veshur si zotëri, këngëtari Ermal Fejzullahu po duket shumë elegant krah gruas së tij të bukur.

Dyshja kanë pozuar të veshur e të pispillosur sikur për dasmë, pranë shtëpisë së tyre në lagjen Marigona.

Ariana, po shkëlqen e veshur në një fustan në ngjyrë pastel, ndërsa Ermali me një kostum smoking të hirtë.

E në këtë rast, ai shfaqë qartë se ka larguar goxha kilogramë nga trupi i tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm