Çifti po planifikon familje, Justin Bieber i zbulon të gjitha

By

Këngëtari i hitit “Love yourself” në Instagram publikoi diçka që na bëri të gjithëve të buzëqeshim me adhurim.

Ai zbuloi se mezi po pret të ketë një vajzë, që të dalë në takime me të.

Qetësohuni të gjithë, Justin insistoi se ky postim nuk ishte lajm që Hailey është shtatzënë, dhe se as nuk do të ndodhë së shpejti.

Ai vetëm se po shprehte dashurinë që ka për gruan e tij e që ta shohë bota se ai mezi  pret që të ketë fëmijë me të.  Por në postim po ashtu e cek se nuk po ngutet sepse ai dëshiron që të shijojë pak kohë vetëm me gruan e tij.

Mirëpo, mirëpo…

Burime afër çiftit thanë se “Tani për tani, ai është gati të jetë baba. Kjo është ajo që ai dëshiron të jetë. “ duke vazhduar “Ai e di se t’i rregullojë gjërat në mënyrë që ai të jetë babai që ai dëshiron të jetë. Por kjo është fokusi i tij. ‘Të jetë një baba është ëndrra e tij tani.’”

 

 

Artikuj të ngjashëm