Çifti i njohur shqiptar bëhen prindër të binjakëve

By

Çifti i njohur Neki Emra dhe Zana Zhaveli janë bërë prindër për herë të parë!

Lajmin e ka bërë të ditur Neki përmes një postimi në rrjete sociale ku mes tjerash është bërë e ditur edhe se ata janë bërë prindër të binjakëve, vajzë e djalë.

Neki Emra dhe Zana Zhaveli pushojnë në vendin më të bukur në Republikën  Domenikane - Gazeta Online INSAJDERI

Çifti kanë vendosur t’i quajnë Hera dhe Ares të vegjëlit e tyre.

“Falënderojmë Zotin që na plotësoi këtë dëshirë, poashtu familjet tona të dashura, miq dhe të gjithë ju që e keni zemrën e bardhë e na keni dëshiruar e uruar për të mirë” – është shprehur Neki mes tjerash.

Lindja është kryer në një nga spitalet private të kryeqytetit.

Shtatzëninë, për herë të parë e zbuloi Prive përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm