Çifti i njohur do të bëjnë dasmë këtë verë

By

Blake Shelton dhe Gwen Stefani janë të emocionuar për kapitullin e ri që po nisin.

Dyshja, shumë të dashuruar, janë fejuar pak muaj më parë dhe tani po flitet në vazhdimësi për dasmën e tyre.

“Që kur dyshja u fejuan, kanë qenë të vendosur se dasma nuk do të bëhet, deri në momentin që situata të jetë e sigurt për miqtë dhe familjen e tyre. Gwen është shprehur më parë se ajo dëshiron shumë që të ketë një dasmë gjatë verës”, tha një burim për The News.

“Të dy janë më të vërtetë të emocionuar se më në fund dasma po bëhet. Ata po martohen këtë verë. Të pranishëm do të jenë edhe djemtë e këngëtares”, vazhdoi burimi. “Blake është një baba shumë i mirë dhe i përkushtuar për djemtë e Gwen”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm