Çifti i famshëm po marrin pak kohë ‘pushim’ nga njëri tjetri

By

Pas më shumë se një viti lidhje, Camila Mendes dhe Charles Melton raportohet se po ndahen.

Aktorët e Riverdale, të cilët zyrtarizuan lidhjen në gusht 2018, po prekin pauzën në lidhjen e tyre, sipas E!News.

View this post on Instagram

365 days. i love you.

A post shared by camila mendes (@camimendes) on

Mendes, e cila luan si Veronica Lodge, dhe Melton, i cili luan Reggie Mantle, konfirmuan romancën e tyre në Tetor 2018 me një Instagram të mbushur plot puthje e përqafime.

Në gusht, dyshja festoi njëvjetorin e lidhjes, kur Mendes ndau një fotografi të vetes dhe të dashurit të saj duke u puthur në një varkë.

View this post on Instagram

I love you

A post shared by Charles Melton (@melton) on

“365 ditë. të dua, ”shkroi Mendes.

Në maj, Mendes foli hapur për romancën e tyre, duke i thënë Entertainment Tonight në premierën e filmit të Meltonit “A sun is also a star” që ai shkruan i shkruan asaj letra dashurie.

“Ai është një romantik i pashpresë, sigurisht,” tha Mendes.

View this post on Instagram

mine

A post shared by camila mendes (@camimendes) on

 

Artikuj të ngjashëm