Çifti i famshëm po bëhen prindër për të parën herë

By

Në një intervistë muaj më parë, një nga modelet më të kërkuara të momentit, Gigi Hadid kishte rrëfyer se ka dëshirë të bëhet nënë.

E kjo dëshirë tashmë po bëhet realitet.

Hadid dhe i dashuri i saj, këngëtari i njohur Zayn Malik po bëhen prindër.

Këtë lajm e ka konfirmuar Entertainment Tonight duke shtuar se çifti i njohur po bëhen prindër për të parën herë.

Referuar burimit të tyre, ata shtojnë se çifti dhe familjet e tyre janë shumë të lumtur me këtë lajm./Prive.al

View this post on Instagram

❣️🍰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Artikuj të ngjashëm