Çifti i famshëm mirëpret fëmijën e tretë, zbulohet emri i lezetshëm

By

Është koha për urime!

Jennifer Love Hewitt ka mirëpritur fëmijën e saj të tretë me burrin Brian Hallisay.

Ajo zbuloi lajmin e mirë kur ndau një fotografi të foshnjës së saj në Instagram me fjalët “është një djalë”, “gati i gatuar” dhe “9 muaj” të shkruar në barkun e saj.

Çifti tani kanë mirëpritur në jetë djalin e tyre dhe këtë e bënë të ditur në rrjete sociale.

Aktorja shkroi në Instagram, “”Thuhet se gratë i lënë trupat e tyre në lindje… ato udhëtojnë drejt yjeve për të mbledhur shpirtrat e foshnjave të tyre dhe kthehen së bashku në këtë botë,” vazhdoi Heëitt. “Ishte nderi im më i madh të shkoja dhe t’ju mblidhja, Aidan James.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm