Çifti i famshëm hollivudian martohet në fshehtësi të plotë

By

Kësaj here nuk ka asnjë dyshim që Gwen Stefani dhe Blake Shelton kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Çifti i martuan zyrtarisht këtë të diel që kamë pas, më pak se një muaj pasi këngëtarja u pa me një unazë diamanti në dorë.

Ceremonia e fshehtë dhe shumë intime zuri vend në fermën e Shelton në Oklahoma. Disa burime më parë kishin thënë se ai kishte ndërtuar një altar me qëllimin e vetëm që të martohej me këngëtaren aty.

Dyshja filluan lidhjen në vitin 2015 kur u takuan për herë të parë si anëtarë të jurisë në “The Voice”.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm