Çfarë u përfol së fundmi në industrinë e showbizit?

By

Të premten, Prive zbuloi disa të vërteta dhe të pavërteta rreth disa prej të famshmëve shqiptarë.

Nga Ronela Hajati, Big Mama, Orinda Huta e deri tek Albulena Haxhiu.

Në videon më poshtë mund të kuptoni se çfarë ka të re në jetën e tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm