Çfarë thotë Valbona Selimllari për Veselin?!

By

Një ndër ikonat e bukurisë e cila aktualisht është në panelin e jurisë në Dance With Me, Valbona Selimllari ka postuar një fotografi përkrah fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj.

Përpos portreteve të buzëqeshura, Valbona ka shkruar disa fjalë për Veselin: ‘Ti ke lindur për të qenë artist dhe shpresoj që pas Dance With Me, rruga jote të jetë Arti’.

Kurtishaj u bë i njohur pas fitores në Big Brother por që nga atëherë vazhdon të jetë në qendër të prodhimeve televizive e shtypit rozë.

Artikuj të ngjashëm