Çfarë thotë Blerta Veseli për lidhjen me Majk?

By

Miss Universe Kosova, Blerta Veseli është përfolur për një romancë me Majkin.

Kjo ndodhi pasi fansat kapën të dy në të njëjtat vende.

Por çfarë vet Blerta për këtë ‘lidhje’?

Në intervistën 60 sekonda për Prive, ajo u pyet rreth kësaj teme dhe për shumëçka tjetër.

Ndiqeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm