Çfarë thotë Big Mama për Milaim Zekën ?!

By

Gazetari Milaim Zeka është pa dyshim një ndër figurat publike më të komentuara.

Natyra e tij pa komplekse dhe thënia e gjërave pa rrotlla ka bërë që ai të ketë pëlqyeshmëri mjaft të madhe në opinion.

E ndër përsonat që pëlqen gazetarin është edhe këngëtarja Big Mama. Kjo e fundit ka postuar një imazh ku shihet me Zekën teksa darkojnë së bashku.

‘Një darkë shumë e këndëshme me këtë legjendën Milaim Zeka, e idealizoj këtë person’ – ka shkruar Big Mama. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm