“Çfarë të bën të lumtur?” – Bebe Rexha jep përgjigjen më të bukur

By

Së fundmi këngëtarja Bebe Rexha ka dhënë një intervistë ekskluzive për revistën e njohur të Britanisë së Madhe, Marie Claire.

Këngëtarja ka folur për ankthin e saj dhe shëndetin mendor, derisa ka thënë se një herë e një kohë as nuk dilte nga shtëpia.

LAJMIN E PLOTË MUND TA LEXONI KËTU:

Mirëpo ajo e ka gjetur se cfarë e bën më së shumti të lumtur.

“Muzika më bën të lumtur. Kur jam në studio. Ndjehem sikur asgjë e mërzitshme në botë nuk ekziston. Sikur bota është një hapësirë e sigurt dhe asgjë s’më bën dëm. Është sikur terapi për mua”, ka thënë këngëtarja për Marie Claire. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm