Ç’farë sjell Enca këtë javë ? (FOTO)

By

Kush do e kishte menduar? Vajza që mezi nxori zë në spektaklin “The voice of Albania” do bëhëj kaq e famshme dhe e sukseshme.

Është kënga “A po t’pelqen” ajo që i dha pasaportën e suksesit këngëtarës tashmë 20 vjeçare nga Shqipëria.

Pasuan bashkëpunime dhe këngë të tjera por asnjë me suksesin e asaj që e bëri Encën të dëgjohej në mbarë botën.

A do të jetë kënga e saj e re “Dreq” ajo me të cilën Enca do godasë në shenjë edhe kësaj radhe?

Për një gjë, na siguron  vet ajo nëpërmes postimeve të shpeshta në “snapchat”
“Dreqi” i saj do të publikohet këtë javë!/PRIVE.AL/

12935360_1716352791979284_53313213_n (1)

12957233_10208610559371695_1500217800_n

Artikuj të ngjashëm