Çfarë sakrifikoi Ledri Vula për familjen e tij?!

By

Reperi Ledri Vula ishte sonte i ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova ku mes tjerash shpalosi detajet e projektit ‘A jena mirë’ që u prit në mënyrë të mrekullueshme nga publiku.

Por në intervistën me Alaudin Hamitin dhe Meriton Mjekiqin, Ledri rrëfeu edhe për pjesë tjera.

Ai mes tjerash në intervistë tregoi edhe për sakrificën për familjen të cilën ai e ka bërë pa e trumbetuar shumë tek prindërit.

Si fëmijë i vetëm, ai deklaroi se nuk është larguar as për studime e as për basketboll jashtë shtetit vetëm që të mos i largohet familjes duke sakrifikuar shumë për familjen. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm