Çfarë pune bën Shkëndije Mujaj në Zvicër?

By

Shkëndije Mujaj, ish-këngëtare pas jetës së re si e përkushtuar ndaj fesë, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan copëza nga përditshmëria e saj si e përkushtuar ndaj fesë.

View this post on Instagram

A post shared by Dyana_Dyà _Shkëndije (@shkendije_mujaj_)

Kohë pas kohe, ajo edhe përgjigjet në kurreshtjen e ndjekësve, përfshirë edhe mbi punën.

“Çfarë pune bën me hijab në Zvicër” – ka qenë pyetja të cilës Shkëndija i është përgjigjur.

“Ju gjindem njerëzve në nevojë psiqike dhe shumë gjëra të tjera privilegj” – është shprehur Mujaj.

E kuptuat? Ne jo aq qartë! /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm