Çfarë po zihet mes Elvana Gjatës dhe Mozzik?

By

2020-ta ka qenë e heshtur për Elvana Gjatën.

Mirëpo në vitin që tani po hyjmë, artistja do të rikthehet me prurje të reja.

A do të ketë një bashkëpunim mes saj dhe reperit Mozzik?

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm