Çfarë po zihet mes Anës dhe Bardhit?

By

Javën që lamë pas, Prive ju solli fotografi dhe video që shfaqnin reperin dhe Anën shumë të afërt me njëri tjetrin.

Por ky nuk është takimi i vetëm që ata dy kanë pasur.

Kamera e Prive ka shkrepur paparazzi edhe një takim tjetër të dyshes.

Materiali i mëposhtëm ju sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm