Çfarë po sjellin Blunt & Real?!

By

Përmes portalit Prive.al ju informuam se dyshja Blunt & Real po përgatiten për projektin e radhës.

Ata kanë pushuar së sjelluri produkte të reja tash e gjashtë muaj gjegjësisht që nga lansimi i këngës “Xhinset” e që njëherit ishte projekti i fundit.

Kënga më e re nga Dj Blunt e Real 1 titullohet “Presion” muzika dhe teksti i saj janë punuar nga vet dyshja  derisa është inçizuar në studion e Florent Boshnjakut.

Xhirimet e klipit do të realizohen jashtë Kosovës.

Artikuj të ngjashëm