Çfarë po ndodh? – Tea u bë nuse? (FOTO)

By

Tea aktualisht është njëra ndër ish-konkurentet e ‘Për’puthen’ më e komentuara kjo pas lidhjes fillimisht me Beartin dhe më pas ndarjes nga ai.

Ajo është aktive në Instagram ku shpesh herë bashkëbisedon me ndjekësit e saj.

Së fundmi, Tea u paraqit në fustan nusërie duke kërkuar sërish nga ndjekësit t’i bëjnë pyetje.

Kjo fotografi e saj mund të lidhet me ndonjë reklamë të biznesit ose thjesht vizitë e një dyqani me fustane të tilla./Prive.al

Artikuj të ngjashëm