Çfarë po ndodh me të pasmet e Dafina Dautit ?! (VIDEO)

By

Këngëtarja Dafina Dauti pak ditë më parë për hejWazzup në Klan Kosova foli edhe për ‘relacionin’ që ka me fitnesin.

Ajo tregoi se nuk është gjithmonë e rregullt dhe atje shkon varësisht nga disponimi.

E duket se në momentet kur shkon në fitnes, ajo nuk kalon kohën dosido por duke bërë ushtrime tejet efektive për skalitjen e linjave të saj trupore.

Në një prej videove të postuara në rrjete sociale nga vetë Dafina ajo shihet duke ushtruar në fitnesin e mikeshës, Arbnorës.

Në video, vihet në plan të parë fokusi në fundshpinën e Dafinës që është tejet seksi.

Kujtojmë se në portale qarkulloi spekulimi se këngëtarja ëhtë në lidhje me reperin 2Ton por ky lajm nuk pati asgjë të vërtetë.

Një gjë dihet, mashkulli i ardhshëm i Dafinës do jetë shumë me fat që do ketë përkrah një femër si ajo. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm