Çfarë po ndodh me Dafinën? (Foto)

By

E bukur e plot stil, ajo shfaqet çdo here seksi . Fjala është për këngëtaren Dafina Zeqiri.

Ajo së fundi ka qenë e angazhuar më mbrëmje muzikore. Dafina njihet ndër femrat me më së shumti stil në skenen muzikore.

Por, çfarë po ndodh më Dafinen?! Nga erdhi gjithë ky ndryshim sepse jo rrall herë atë e shohim duke eksperimentuar më floket e saj.

Mjafton të shikoni fotografit e fundit në rrjetin social Instagram dhe do ta shiheni që Dafina kohëve të fundit po  shfaqet më në formë se kurrë.

ddd

dd

Artikuj të ngjashëm