Çfarë po bën Floriani vogël ?! (FOTO)

By

Jemi mësuar shpesh ta dëgjojmë zërin e ëmbël dhe karakteristik të këngëtarëve adoleshent nëpër botë por as Shqiptarët nuk janë prapa sa i përket këtij llojji të artistëve.

Interpretuesi i shumë hiteve si “Ngjrya e Kuqe “, “Kjo zemër”, Florian Beqiri vjen më ndryshe kësaj here.

16 vjeçari përmes llogarisë së tij në Instagram ka zgjedhur të publikoj një fotografi mjfatë interesante. Ai shihet teksa “lëpinë” një pambuk sheqeri dhe nga fytyra e tij vërehet se po e shijon me të vërtet shumë.

Se a ka filluar Floriani të provokoj apo kjo foto ishte thjesht një rastësi këtë gjë më së miri  do e vërtetojë koha. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm