Çfarë nuk do të sakrifikonte Mbresa për karrierë? (VIDEO)

By

Me siguri tashmë jeni njoftuar me zërin e Mbresës – artistes së re e cila sapo ka filluar karrierën e saj në muzikë.

Këngëtarja iu përgjigj së fundmi pyetjeve provokative të emisionit Prive, ku tregoi shumë gjëra për veten.

Çfarë nuk do të sakrifikonte ajo për karrierë, a është e varur nga seksi, kush e bën me nerva dhe gjëra të tjera, I kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm