Çfarë nuk di publiku për Zaiminën? (VIDEO)

By

Zaimina Vasjari zbuloi shumë gjëra në 25 pyetjet e emisionit PRIVE.

Këngëtarja tregoi nëse do të kthehet në muzikë, më kë do bashkëpunonte dhe a po mendon për ta bërë edhe një fëmijë së shpejti.

Përveç këtyre, Zaimina e cila u bë nënë kohë më parë, tregoi nëse do t’i dedikonte këngë Khloe-it, vajzës së saj, çfarë i mungon në këtë jetë dhe cila është frika më e madhe e saj.

Videoja e mëposhtme ua zbulon të gjitha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm