Çfarë nuk di publiku për Llunin? (VIDEO)

By

Lluni – reperi që mori shpejt vëmendjen e publikut për shkak të talentit të tij dhe mbështetjes nga djemtë e PINT, zbuloi disa gjëra interesante përmes rubrikës “Qitja pikën” të emisionit Prive.

Për çfarë e paragjykojnë atë, çka nuk di publiku për të, për çfarë është penduar dhe çka e bën unik atë.

Përgjigjet e këtyre pyetjeve mund t’i mësoni përmes videos së mëposhtme e cila shpalos edhe shumë gjëra të tjera rreth tij./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm