Dy duete nga Rina Balaj!

By

Gjatë karantinës u bë publik lajmi se do të vij një bashkëpunim mes Encës dhe Rina Balaj.

Kjo e fundit në një intervistë dhënë së fundmi e konfirmoi këtë gjë por njëkohësisht zbuloi se akoma nuk ka nisur puna për të.

Përtej, këtij bashkëpunimi Rina ka një tjetër duet me një artiste të njohur shqiptare, por ka vendosur që emrin të mos e bëj publike derisa të konkretizohen detajet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm